Biuro rachunkowe SIGMA Szczecin i Dobiegniewo


KONTAKT

adres Al. Wojska Polskiego 3/3
70-470 Szczecin
zachodniopomorskie
telefon tel. pokaż
fax pokaż
tel2. pokaż
email pokaż
MARKI I SPECJALIZACJE:

KSIĘGI RACHUNKOWE SZCZECIN - prowadzenie ksiąg rachunkowych w pełnym zakresie, prowadzenie ewidencji środków trwałych, sporządzanie i składanie okresowych sprawozdań finansowych, reprezentacja Klienta przed organami podatkowymi oraz ZUS, reprezentacja Klienta podczas kontroli podatkowych, przygotowanie polityki rachunkowości oraz Zakładowego Planu Kont.

OBSŁUGA KADROWO PŁACOWA SZCZECIN - sporządzanie list płac, rozliczanie miesięcznych zaliczek z tytułu podatku dochodowego pracowników, kompleksowa obsługa rozliczeń z ZUS, sporządzanie deklaracji ZUS, prowadzenie kart wynagrodzeń, roczne rozliczenia podatkowe pracowników, raporty dla zarządów, przygotowywanie umów cywilno-prawnych oraz umów o pracę.

KANCELARIA PODATKOWA SZCZECIN doradztwo księgowo-kadrowe, doradztwo podatkowe, wyjaśnienia z zakresu zobowiązań podatkowych, rejestracja podmiotów gospodarczych wraz z przygotowaniem formalności, pomoc w wyborze formy prawnej oraz najkorzystniejszej formy opodatkowania dla konkretnego rodzaju działalności, wyprowadzanie zaległości księgowych z lat ubiegłych.


KSIĘGUJEMY PAŃSTWA SUKCESY!
Terminy i przepisy, dokumenty i obowiązki, stawki i podatki. Brzmi jak koszmar, ale to codzienność każdej firmy. Na szczęście dzięki naszej pomocy będą mogli Państwo spać spokojnie i szczęśliwie, nawet jeśli zmienią się przepisy!

SZEROKA OFERTA
Nasze biuro rachunkowe ze Szczecina, Sigma, oferuje kompleksową obsługę księgowo-kadrowo-płacową. To spory zakres usług – prowadząc małe przedsiębiorstwo, zyskują Państwo w nas pewnych partnerów, którzy poprzez odciążenie ułatwią zdobywanie nowych klientów i pozwolą na swobodny rozwój w dobrym kierunku.

DOSKONALI SPECJALIŚCI
Perfekcyjna obsługa kadr i płac w Szczecinie wymaga… perfekcyjnej kadry. W Sigmie pracują wyłącznie wykwalifikowani specjaliści z obszerną, konkretną wiedzą z zakresu prawa podatkowego i finansowego. Nie zaniedbujemy Państwa oczekiwań – bo nie zaniedbujemy szkoleń i nieustannej aktualizacji informacji w istotnej i delikatnej materii, jaką jest rachunkowość podatkowa. Jesteśmy na rynku już od 1999 roku – nasze doświadczenie to gwarancja bezpieczeństwa!

BEZPIECZEŃSTWO I KOMFORT WSPÓŁPRACY
Państwa poczucie bezpieczeństwa wzmacniamy także poprzez wykupione ubezpieczenie OC. Ale nasz cel to wywołanie w Państwu także innego, równie istotnego poczucia – poczucia obcowania z biurem rachunkowym dbającym o wygodę i przyjazne warunki współpracy.
Dlatego na Państwa życzenie:
- odbieramy i dostarczamy dokumenty,
- wysyłamy e-deklaracje,
- reprezentujemy Państwa w urzędach skarbowych i ZUS,
- jesteśmy w stałym kontakcie telefonicznym,
- korzystnie rozliczamy podatki.

Przyjazne warunki współpracy naszego biura rachunkowego z Szczecina to jej elastyczność. Kompleksowa obsługa w parę chwil może zatem zmienić się w obsługę wybiórczą – ale w dobrym tego słowa znaczeniu. Wykonamy tylko to, czego od nas Państwo będą oczekiwać.

Niestandardowe sytuacje to dla nas standard – rozliczanie podatku vat szczecin i innych miastach województw zachodniopomorskiego i lubuskiego prowadzimy już od 1999 roku.
biuro rachunkowe drezdenko, biuro rachunkowe choszczno, biuro rachunkowe strzelce krajeńskie, biuro rachunkowe dobiegniewo, usługi księgowe dobiegniewo