Biuro rachunkowe SIGMA Szczecin i Dobiegniewo


KONTAKT

adres Al. Wojska Polskiego 3/3
70-470 Szczecin
zachodniopomorskie
telefon tel. pokaż
fax pokaż
tel2. pokaż
email pokaż
O FIRMIE:

SIGMA to rzetelne biuro rachunkowe ze Szczecina. Od 1999 roku w kompleksowy sposób obsługujemy małe i średnie przedsiębiorstwa w zakresie rachunkowości, księgowości, płac i kadr. To, co dla Państwa jest udręką i nieprzyjemną koniecznością, dla nas jest przestrzenią, w której możemy wykazać się profesjonalizmem, skrupulatnością i znajomością prawa finansowego.

Zachęcamy do przejrzenia oferty. Bieżące dokumentowanie transakcji, kontrola płac, sprawozdania i rejestry, faktury, rachunki i umowy, a do tego nieustannie zachodzące drobne zmiany w prawie… To ta mniej przyjemna, zazwyczaj przemilczana strona prowadzenia firmy. Ale to nasz żywioł! Nasza kancelaria podatkowa Szczecin rozliczy cię prawidłowo ze Twoich podatków.

W Sigmie pracują sprawdzeni i doświadczeni księgowi, którzy zapewnią:

- porządek w dokumentacji,
- korzystne wyliczenia podatków,
- sumienną obsługę kadr,
- terminowe załatwianie spraw urzędowych,
- elastyczne warunki współpracy,
- oszczędność czasu, pieniędzy i papierkowego mozołu.

Zakres obsługi, jej warunki i koszty negocjujemy z każdym klientem z osobna. Takie podejście umożliwi nam maksymalną koncentrację nad zleconymi zadaniami i Państwa konkretną sytuacją. Oto dobra księgowość – najlepsza księgowość!

PROWADZENIE KSIĘGOWOŚCI SZCZECIN - Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych i podatkowych.

Biura rachunkowe w Szczecinie i Dobiegniewo oferuje swoim klientom:
- usługi rachunkowe szczecin
- księgi rachunkowe szczecin
- prowadzenie ksiąg rachunkowych szczecin
- prowadzenie księgowości szczecin
- obsługa kadrowo płacowa szczecin
- obsługa księgowa szczecin
- usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych szczecin

Przy wyborze biura rachunkowego zastanawiamy się ile kosztuje księgowa szczecin? Czy może zatrudnić w firmie czy zlecić profesjonalnemu biurze rachunkowym.
Cennik biura rachunkowego szczecin różni się od siebie w zależności od rodzaju podpiotu gospodarczego jak również na jakiej płaszczyźnie ta wspólparaca ma dotyczyć. Usługi księgowe cennik szczecin jest uzależniona od jakiej oferta biura rachunkowego szczecin świadczy dla klientów.

biuro rachunkowe drezdenko, biuro rachunkowe choszczno, biuro rachunkowe strzelce krajeńskie, cennik biura rachunkowego szczecin, usługi księgowe cennik szczecin,