Biuro rachunkowe SIGMA Szczecin i Dobiegniewo


KONTAKT

adres Al. Wojska Polskiego 3/3
70-470 Szczecin
zachodniopomorskie
telefon tel. pokaż
fax pokaż
tel2. pokaż
email pokaż
CERTYFIKATY / REFERENCJE:

Biuro rachunkowe SIGMA Szczecin posiada swoje biura rachunkowe w Szczecinie i w Dobiegniewie. Jako nowoczesna, przyjazna firma zajmująca się księgowością w Szczecinie i Dobiegniewie oferujemy kompleksowe usługi z tego zakresu, z nastawianiem na jak najmniejsze zaangażowanie ze strony klienta.Szanujemy Państwa czas i poświęcenie związane z prowadzeniem firmy, dlatego na przykład wyręczymy Państwa w dostarczaniu dokumentów do urzędów.

Oferujemy kompleksowe usługi podatkowe, kadrowe i księgowe. W Szczecinie do współpracy zapraszamy klientów indywidualnych oraz jednoosobowe, małe i średnie przedsiębiorstwa ze wszystkich branż.

Dobra księgowość to taka, która nie ogranicza się jedynie do ewidencjonowania i wypełniania rubryczek. My uwiarygadniamy Państwa firmę przed bankami, ubezpieczycielami i leasingodawcami, wspierając jej rozwój!

ile kosztuje księgowa szczecin, rozliczenie działalności gospodarczej szczecin, rozliczanie podatku vat szczecin, wysyłanie pliku JPK szczecin, biuro rachunkowe dobiegniew, usługi księgowe dobiegniew,